Šifra: MKPN0015-1600-15
Opis proizvoda
Blok kondenzator
Cena je iskazana u dinarima, po komadu.
PDV je uračunat.
40,00 RSD
Kategorije
Grejanje, hlađenje i kvalitet vazduha
Kućni i kuhinjski aparati
TV, audio i video
Rasveta
Video nadzor i bezbednost
Alati i instrumenti
Bašta i dvorište
Strujni i elektromaterijal
Auto oprema
Baterije i punjači
Oprema za mobilne telefone
Oprema za računare
Elektronske komponente
Šifra: MKPN0015-1600-15
Blok kondenzator
Vreme dostave: 2 - 5 radnih dana
Artikal je dostupan.
PDV je uračunat.
40,00 RSD
| Napon | 1600 V |
| Kapacitivnost | 15 nF |
| Raster | RM15 |
| Ostale napomene | - |
| Uvoznik | Elementa d.o.o., Subotica |
| Proizvođač | H kft. |
| Zemlja Porekla | Kina |
| Zemlja Uvoza | Kina |
RASPRODAJA
Kondenzator za motore
Šifra: 200871
RASPRODAJA
ELKO 2200uF/10V