Šifra: CVNF100K12X
Opis proizvoda
SMD kondenzator 100nF 50V 10% X7R 1206
Cena je iskazana u dinarima, po komadu.
PDV je uračunat.
3,50 RSD
Kategorije
Grejanje, hlađenje i kvalitet vazduha
Kućni i kuhinjski aparati
TV, audio i video
Rasveta
Video nadzor i bezbednost
Alati i instrumenti
Bašta i dvorište
Strujni i elektromaterijal
Auto oprema
Baterije i punjači
Oprema za mobilne telefone
Oprema za računare
Elektronske komponente
Šifra: CVNF100K12X
Vreme dostave: 2 - 5 radnih dana
Artikal je dostupan.
PDV je uračunat.
3,50 RSD
| Tip | X7R |
| Napon | 50 V |
| Kapacitivnost | 100 nF |
| Tolerancija | 0.1 |
| Kućište | 1206 |
| Ostale napomene | - |
| Uvoznik | Elementa d.o.o., Subotica |
| Proizvođač | Schukat Electronic gmbh |
| Zemlja Porekla | Kina |
| Zemlja Uvoza | Kina |
RASPRODAJA
Kondenzator za motore
589,00 RSD
Šifra: 200871
RASPRODAJA
ELKO 2200uF/10V